6 Ekim 2019

NARS’ Skin Deep Eyeshadow Palette / Larger Than Life Longwear Eyeliner Pencil Via Venetto/ Climax Mascara Seti:
NARS’ Skin Deep Eyeshadow Palette ; başta smoky göz makyajı olmak üzere pek çok farklı makyajda kullanilabilir. Mat ve ışıltılı doğal tonlardaki far paletini göz makyajı dışında da kullanabilirsiniz. Bu da onu sadece fiyatı değil, çeşitliliği ve zamansız her tene ve göze yakışacak renkleriyle çok cazip hale getiriyor.
Yoğun pigmentli ama uygulaması kolay ipeksi mat farları gün boyu kalıcılık için de ideal.
Doğal tonlardaki mat renkleri göz makyajında boyutlandırma için, eyeliner ya da göz kalemi etkisi için de kullanılabilir.
Sedefli ve Mat renkleri karıştırarak farklı efektler elde edebilirsiniz.
Eyeliner, kaş farı ya da baz renk olarak kullanacağınız renkler daha büyük gramajda; böylece pek çok paletdeki ” En çok kullandığım renk daha önce bitti ” sorununu yaşamayacaksınız.
Açık renkleri higlighter olarak yüzde de kullanabilirsiniz.
Her ten rengiyle uyumlu doğal tonlar sayesinde smoky dışında, ”No Makeup Makeup” makyajlar yapabilirsiniz.
Bu setle birlikte mükemmel uyum sağlayacak olan; uzun süre dayanıklı ve sürmesi çok kolay efsanevi bir göz kalemi olan LTL Longwear Eyeliner Pencil Via Venetto siyah rengine de çok avantajlı bir fiyata sahip olmuş olacaksınız.
Hassas gözlerde bile rahatça kullanılabilen kalemi eyeliner yerine de kullanabilirsiniz.
LTL Long Wear Eyeliner Pencil Via Venetto’yu kirpik diplerine sürüp dağıtın ve paletdeki sevdiğiniz renklerle üzerinden geçerek ; ister ışıltılı ister mat ve yumuşak bir çizgi elde edin.
Göz makyajı görünümü tamamlanın dışında; tek başına gözleri makyajlı gösterebilecek etkideki Climax Mascara da bu setle birlikte delux boy olarak sunuluyor.

Yarattığınız birbirinden buğulu ve büyülü göz makyajlarınızı #hamiyetöneriyor #hamiyetdediki #hamiyetgibi hastagleriyle paylaşarak birbirine ilham olanlar kervanına katılmayı unutmayın. 🙂

Smokey Eye Set

Bu setteki ürünleri tek tek aldığınız zaman toplamda 697TL öderken, bizim sayfamızdan yönlendirme ile tüm ürünleri toplam 375TL’ye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X