6 Ekim 2019

WASO COLOR SMART DAY MOISTURIZER SPF30 OIL-FREE/ SHISEIDO VEILED ROUGE/ AUTOMATIC FINE EYELINER
Waso serisi ile ilk tanıştıgımdan beri severek kullandıgım hatta ”kullandıgımız” ürünler listesine girdi. Biz derken Kızım’dan bahsediyorum. Benim güvenle Kızım’a önerdiğim ve onun da severek kullandığı Shiseido Waso serisinden; Kızım gibi makyaja ilk başlayanlar için ve benim gibi kırmızılıklarını kapatmak isteyenlenler için ideal bir set yaratma fikrim, ideal fiyat ile birlikte sunma fikrimle birleşti ve bu setler ortaya çıktı.
WASO COLOR SMART DAY MOISTURIZER SPF30 OIL-FREE hem ciltteki kırmızılıkları azaltma hem de nemlendirme özelliğine sahip yağsız bir ürün.
Özellikle gençlik döneminde yağlı bir cilde sahip olan ve o yüzden nemlendirci kullanmaya korkanlar için rahatlıkla kullanabilecekleri bir ürün; çünkü 15 yaşından itiberen kullanılabiliyor. Tabiki bu sadece o yaş grubu için demek değil, hafif yapıda bir nemlendirci arayan ve kırmızılıkları olan herkes için ideal bir ürün.
Cilde gerekli nemi verirken, ciltteki sivilceler ve kırmımızsı lekelerin de görünümünü azaltan bir renk düzeltici.
Hafif kızarıklıklar için tek başına yeterli olan bu renk düzeltme, aynı zamanda daha az fondotenle daha çok kapatma sağlamak içinde ideal.
Bazen kırmızılık azaltan makyaj bazı olarak fondoten altına, bazen de tek başına kullanıyorum.
Cildi gün boyu Spf 30 ile güneşten ve dış etkenlerden koruması, özellikle yağlı ciltler için günlük olarak kullanabilecekleri bir kalkan.
Shideido’nun sağladığı botanik özlerden gücünü alan bu seride en seveceğiniz özelliklerden biri de; gözeneklerin de görünümünü azaltması. Yani hem bakım yapıyor hem de bakımı yaparken cildin daha iyi görünmesini sağlıyor.
Bu setteki diğer bir üründe saglıklı ve bir ciltde harika duracak; kadifemsi ve dolgun dudaklar yaratacak SHISEIDO VEILED ROUGE.
SHISEIDO VEILED ROUGE kadifemsi yapısı ; dudaklara bakım yaparken daha dolgun göstermesi ve kırmızımsı pembe rengi ile, tüm yüze anında makyajlı ama taze bir görünüm kazandıracak.
Daha doğal ve bakımlı dudak efekti için ; SHISEIDO VEILED ROUGE dudaklarınızın ortasına sürün ve elinizle geri kalan kısımlara doğru yayın. Hafif yapısı ve kadifemsi dokusuyla kendi dudağınızmış gibi duracak canlı bir efekt elde edin.
Bu görünümü tamamlayacak ; ne kadar erken o kadar çok pratik ile harika eyeliner sonucuna ulaşabilmenize yardımcı, kullanımı çok kolay bir AUTOMATIC FINE EYELINER ile seti tamamladık.
Daha doğal ama dinamik görünüm için Koyu Kahverengi AUTOMATIC FINE EYELINER kirpik diplerinizi takip etmeniz ve tam karşıya gözleriniz açık bakarken, hafif bir kuyruk çizmeniz yeterli.
Söz konusu eyeliner olunca pes etmeden pratik yapmak sonucu mükemmelleştirir.

Yaptığınız birbirinden iyi çekilmiş çekici eyelinerları #hamiyetöneriyor #hamiyetdediki #hamiyetgibi hastagiyle paylaşmayı ve ilham olmayı unutmayın.

NATURAL SET FOR OILY SKIN

Bu setteki ürünleri tek tek aldığınız zaman toplamda 618TL öderken, bizim sayfamızdan yönlendirme ile tüm ürünleri toplam 375TL’ye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X