6 Ekim 2019

WASO COLOR SMART DAY MOISTURIZER SPF30 / Waso 2’si 1 Arada Renk Düzenleyen Nemlendirici SPF30 – Havuç Özlü/ SHISEIDO VEILED ROUGE /AUTOMATIC FINE EYELINER
Waso serisini hem ben kendimde, hem profesyonel makyajlarımda, hem de kızım çok severek kullanıyoruz. Kızıma güvenle önerdiğim bu seriyi; makyaja yeni başlayanlarla ve fazla makyaj yapmak istemeyen ama daha iyi görünmek isteyenlerle de buluşturmak istedim. Kuru ve normal ciltler için ikisi bir arada nemlendirici ile , çok güzel bir ruj , kullanımı çok kolay bir eyeliner ile fiyatı çok da çok avantajlı bir set yarattık.
WASO COLOR SMART DAY MOISTURIZER SPF30 havuç özlü olan ikisi bir arada bir nemlendirici; 15 yaşından itibaren kullanılabildiği gibi, kuru ve normal cilde sahip olan ve cildinde canlı, sağlıklı bir etki isteyen her yaş için idealdir.
2 si 1 arada olan bu nemlendirici ve renk düzeltici ; fondoten kullanmak istemeyen ama cildim daha güzel görünsün diyenler için, aynı zamanda güneş ve çevresel faktörlerden koruma da sağlar.
Verdiği renk ve hafif parlaklık ile; solgun ve cansız görünen tenlerde, cilde sağlıklı görünüm kazandırdığı için fondoten altına baz gibi de kullanılabilir.
Shideido’nun sağladığı botanik özlerden gücünü alan bu seride en seveceğiniz özelliklerden biri de; gözeneklerin de görünümünü azaltması. Yani hem bakım yapıyor hem de bakımı yaparken cildin daha iyi görünmesini sağlıyor.
Güzel bir cilt yarattıktan sonra bunu tamamlamak için gözlerde doğal ama etkili bir eyeliner efekti olsa güzel olur diyerek AUTOMATIC FINE EYELINER kahverengi ve keçe uçlu kullanımı çok kolay bir ürün ekledik sete.
Kahverengi ve uzun süre dayanıklı bu eyeliner ile doğal dipliner çekmekte, çekik gözler için kuyuruklu eyeliner uygulamakta çok kolay.
Dolgun ve bakımlı dudakalar içinde setimize SHISEIDO VEILED ROUGE ekledik .
Bu kadifemsi mat ruj ile isterseniz hafif renkli mat dudak efekti, isterseniz tam ve belirgin renkli dolgun dudak efekti yaratabilirsiniz.
Hafif renkli ve mat için; SHISEIDO VEILED ROUGE dudağın sadece ortasına uygulayın ve elinizle diğer kısımlara doğru yayın.
Belirgin ve dolgun dudak efekti için; SHISEIDO VEILED ROUGE direk dudağa uygulayabilir, ya da ruj fırçasıyla daha kontrollü ve net uygulayabilirsiniz.

Yarattığınız harika makyajlar için #hamiyetöneriyor #hamiyetdediki #hamiyetgibi hastaglerini kullanmayı unutmayın ki hem bana hem de diğer takipçilerime ilham olun.

NATURAL SET FOR DRY SKIN

Bu setteki ürünleri tek tek aldığınız zaman toplamda 618TL öderken, bizim sayfamızdan yönlendirme ile tüm ürünleri toplam 375TL’ye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X