27 Kasım 2019

Yıllardır severek kullandığım ve makyaj çantamın vazgeçilmezleri olan bu üç ürün; sadece benim değil bir kere deneyen herkesin favorisi.
Zamansız renkleri ve muhteşem dokuları ile kolay kullanımda sağlayan bu üç ürün hemen hemen her tene ve makyaja uyum sağlar, hatta makyajsız görünmek istediğinizde bile.
Makyaj çantamın jokerlerinden Nars Laguna Bronzing Powder! Kullandığım onca güzel bronzerdan en büyük farkı ; nerdeyse her ten rengine ve yapısına uygun, evrensel bir renk olması. Ayrıca sadece bronzluk için değil, gözlerde, yüzde ve dekoltede bile kullanılabilirliği sayesinde joker özelliği var. Kızıl olmayan naturel kahve-bronz rengi ve hafif , belli belirsiz ışıltısı sayesinde rahatlıkla gölge ve kontur yapılabilir. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu bronz pudrayı; dar kısa fırça ile kontur gibi, geniş ve yumuşak bir fırçayla tüm yüze pudra gibi, hatta gözlerde doğal derinliği ortaya çıkarmak için far dağıtma fırçasıyla göz kapağı çizgisine uygulayabilirsiniz. Renk ve yapısı çok doğal olduğundan hata yapmadan yüzünüze sıcaklık ve boyut kazandırabileceğiniz ender ürünlerden biridir Laguna Bronzing Powder. Eminim sizinde vazgeçilmezleriniz ve kurtarıcı joker ürününüz olacaktır.
Nars Orgasm Blush ; sadece adından dolayı değil, hemen hemen tüm cilt tonlarına harika efektler veren mükemmel oranda şeftali, pembe ve altın renklerine sahip olduğu için herkesin favorisi bir allık. Koyu tenlerde highlighter, açık ve orta tenlerde ışıltılı pembe/şeftali efekti veren bu allığın kullanımı da çok çeşitli. Laguna Bronzer ile boyutlandırdığınız yüze, hafifçe Orgasm allık uyguladığınızda güzel tatlı bir bronzluk elde edebilirsiniz. Orgasm allık; kolay kullanımı ve yüzün her bölgesinde güzel durması sayesinde işinizi çok kolaylaştırır. Başka makyaj malzemesi kullanmasanız bile; yüzünüze tek başına gün batımının renklerini taşıyabilir ve anında sizi daha canlı ve sağlıklı gösterebilir. Makyajın bütünleşmesi için, yanaklarda kullandığınız Orgasm allığı , göz kapağının kaşa doğru olan kısmına, hatta bazen dudaklarda rujların üstüne de geçerek kullanabilirsiniz. İfadenize sıcak bir ışık katan Orgasm allık sizin de vazgeçilmeziniz olacak.
Nars Velvet Matte Lip Pencil – Dolce Vita ;Sadece Nars rujları içinde değil ; nerdeyse tüm rujlar içinde, hemen hemen herkesin en favorisi bu renk! Tabii ki benim de en favorilerimden biri. Bana en çok sorulan sorunun cevabı; doğal dudak gibi ama canlı ve fresh görünen ruj işte bu ruj! Naturel gül kurusu rengi, kadife mat ve dudak yapısını kapatmayan formulü ile, ruj sürmemişsiniz hissi verir. Jumbo kalem formatında bir ruj olması kolay uygulanma sağlar. Kalem ruju direk uygulayabileceğiniz gibi, dudak nemlendiricisinin üstüne de uygulayabilirsiniz. Daha ıslak görünüm seviyorsanız üstüne şeffaf lip glos da uygulayabilirsiniz. Ama muhtemelen ”Kendi dudağınız gibi ama daha renkli ve canlı efektini” çok seveceksiniz ve vazgeçemeyeksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X