6 Ekim 2019

SHISEIDOPERFECT HYDRATING BB CREAM, LACQUER SHINE LIPSTICK, SHIMMERING CREAM EYE COLOR
Benim makyaja yaklaşımım genelde; kişileri değiştirmekten çok kendilerinin en iyi versiyonunu ortaya çıkarmaktır. Bu sette hedeflediğim de, çok makyajlı görünmeden kendinizi daha iyi hiseetmeniz ve daha güzel görünmeniz. Neden hissetmeniz de diyorum çünkü Shiseido BB Cream ile pek çok özellik birarada; en önemliside cilt bakımını sağlarken aynı zamanda cildi koruması ve bakım yaparak cildinizin daha iyi hissetmesini sağlamak.
Shiseido Perfect Hydrating BB Cream, fondoten kullanmak istemediğimde hem kendim için hem de profesyonel makyajlarım için tercih ettiğim ilk ürünlerden biri.
Makyajsız gibi görünen ama daha iyi görünen bir cilt için Shiseido Perfect Hydrating BB Cream ideal bir üründür, o yüzden fazla makyaj sevmeyen yada hızlı ve praitk günlük makyaj isteyenler için idealdir.
Tüm cilt tipleri için uygun olan Shiseido BB cream kullanmak çok kolay, altına kendi cilt tipinize göre uygun bir nemlendirici de kullanarak kullanabileceğiniz gibi, çoğu zaman da tek başına yeterli bir cilt bakımı sağlıyor.
Sadece nemlendirmiyor aynı zamanda güneş koruması, sağlıklı bir parlaklık, ciltdeki pürüzleri hafifletme ve ciltdeki renk eşitliğini sağlıyor.
Çok hafif yapıda ve yağsız olması ve uygulandığında nerdeyse hiç ürünü farketmiyor olmanıza ragmen etkisini oldukça görebiliyorsunuz.
Bu setdeki diger bir ürün olan Shimmering cream eye color, hem kalıcı makyaj etkisi için baz oalrak kullanabileceğiniz hem de tek başına kolayca sür çık bir makyaj için ideal.
Radyant bir cilt görünümünden sonra gözlerde de aynı etkiyi sağlamak için göz kapaklarına az miktarda SHIMMERING CREAM EYE COLOR sürün ve ister elle ister fırçayla yayın.
LACQUER ROUGE ile bu canlı ve saglıklı görünümü tamamlayabilirsiniz.
Nemli ve doğal bir görünüm için dudakların ortasına az miktarda uygulayacagınız ruju parmakalrınızla dagıtabilirisiniz.
Nemlenmiş dudaklarda tam renk efekti içinse; ruju direk aplikatoru ile sürün ve fazlasını peçete yardımıyla alın.

#hamiyetöneriyor #hamiyetdediki #hamiyetgibi hastagleriyle kendinizin daha iyi versiyonunu benimle ve takipçilerimle de paylaşmayı unutmayın.

DAILY MAKE UP KIT

Bu setteki ürünleri tek tek aldığınız zaman toplamda 574TL öderken, bizim sayfamızdan yönlendirme ile tüm ürünleri toplam 375TL’ye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X