6 Ekim 2019

NARS WANTED CHEEK PALETTE 2 / NARS CLIMAX MASCARA (Deluxe Boy) /NARS VELVET MATTE LIP PENCIL DOLCE VITA :
Bu harika set size sadece fiyatıyla değil , yapabileceginiz pek çok farklı kombinasyonda ki makyaj olanaklarıyla da çok cazip gelecek. Bir allık bir ruj fiyatindan daha azina; 6 allik, Nars’ın efsane rujunu ve piyasada ki en iyi ve lux mascaralardan birini alabiliyorusunuz.
Bu cazip fiyatlı sette ki harika ve canlı renklere sahip Wanted Cheek Platte 2, şeftali renk allığa alışmış olanları biraz şaşırtsa da aslında hepimizin istediği kanlı canlı ten görünümünü yakalamak için ideal renklere sahip. Koyu renkleri uygulamaya korkanların bile rahatça kullanabileceği formüle sahip bu allıklar; yazın bronzluğunuzu ortaya çıkarmak, kışın ise hala güneşten yeni yanmışssınız efektini yakalamak için ideal, ya da soğuktan al al olmuş yanak efekti için.
Farkli makyaj tarzlarinda farklı renkte allık kullanmak istediğinizde ya da monocrome makyaj ve farklı renk kombinasyonları için ideal bir palet.
Bir ruj, bir allık, bir mascara ile günlük hayatda ki koşturmaca sırasında kolayca makyajlı görünmenin sırrı da yine bu palette. Nasıl mı?
Wanted Cheek Palette 1 ile 2 arasında ki en büyük fark; birisinin daha açık ve pastel renklere diğerinin ise canlı ve doğal renklere sahip olması. Allık ve ruj ile makyaj bitirmek için Wanted Cheek Palette 2 çok daha ideal, tabi kar kadar beyaz tene sahipseniz daha hafif kullanmalısınız sadeece 🙂
Sağlıkla parlayan cilt görünümü için cildinizi hazırladıktan sonra ; Wanted Cheek Palette 2’nin canlı renklerinden modunuza uygun olan rengi seçin , elmacık kemiklerinin elma kısmına hafifçe dokundurun ve dairesel şekilde yayın. Aynı allığı ya da başka renkteki bir allığı da gözlere rengi taşımak için hemen kaş altına dogru hafifçe süpürün . Climax mascarayı kat kat uygulayın ve Dolce Vita’yı dudaklarınıza uygulayın. Dolce vita hemen hemen her makyaja ve dudağa yakışan efsane bir renk. o kadar efsane ki fazla anlatmama gerek yok sanırım. Her dudakta ve ten renginde farklı durmasına rağmen herkesin ideal dudak rengini yaratmak için mükemmel bir renk ve dokusu var.
Wanted Cheek Palet 2 renklerinden, rujunuzun üzerine ister sedefli olan renklerle metalik yansıma yapın , ister daha farklı renk için allığınızdan parmaklarınızla hafifçe tampon yaparak rujunuza uygulayın.
Eğer güneşten yanmışsanız ya da bu efekti yakalamak istiyorsanız; canlı renkte ki allığı, yanağınızda, güldüğünüzde öne çıkan kısımlara uygulayın ve burun üstüne ( burnun ucuna değil) ve alnınıza yani kısaca güneşte ilk yanan bölgelerinze uygulayın. Rengi yoğunlaştırmak için iki farklı tonu birlikte kullanabilirsiniz.
Biraz daha glow bir efekt içinse sedefli rengi hafifçe elmacık kemiklerinin üstüne uygulayın ve allığı uyguladığınız genel bölgeye doğru yayın.
Açık ve parlak rengi göz pınarları, kaş altı, üst dudak hattı, hatta rujun üstüne bile uygulabilirsiniz. anında cildiniz ışık saçacaktır.
Ayrıca bu açık renk ile istediğiniz allığın rengini açmak içinde birlikte yani üstü üste kullanabilirsiniz.
Yaratacağınız birbirinden yaratıcı makyajları #hamiyetöneriyor #hamiyetdediki #hamiyetgibi hastagleriyle paylaşmayı unutmayın.

Iconics Set For Vivid Colours

Bu setteki ürünleri tek tek aldığınız zaman toplamda 727TL öderken, bizim sayfamızdan yönlendirme ile tüm ürünleri toplam 375TL’ye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X