22 Kasım 2019

Tabi ki severek kullandığım başka fondotenler de var, ama Nars Sheer Glow Foundation benim için bir aşk, hem de VAZGEÇİLMEZ bir aşk!
Neden vazgeçemediğim bir fondoten peki? Nemlendiricili olması ve ince yapısı sayesinde ciltde kalınlık yapmadan güzel bir kapatma sağlıyor. Sheer Glow Foundation uyguladığımda ciltde sağlıklı bir parlaklık olması en sevdiğim özelliklerinden. Çok yağlı veya çok kuru ciltler altına uygun bir makyaj bazı ile birlikte uygulayabilirler, onun dışında karma, normal, kuruya yakın ciltler kendi nemlendiricilerinin üzerine direk uygulayabilirler.
Nasıl uyguluyorum konusuna gelince; İnce bir uygulama için ben fırça tercih ediyorum, ama daha kapatıcı bir uygulama için süngerde kullanabilirsiniz. Daha parlak efekt için altına radiant bir baz kullanabilir yada üstüne likit bir higlighter ile lokal dokunuslar da yapabilirsiniz.Hatta fondoteni daha inceltmek için karıştırarak da kullanabilirsiniz. Bronzlaştıgınızda ya da fondoteninizin tonunu koyulaştırmak istediğinizde Laguna Liquid Bronzer ile karıştırabilirsiniz, böylece daha bronz daha radiant ve daha ince bir fondoten uygulaması elde edebilirsiniz.
Nars Sheer Glow Foundation kullandıktan sonra, muhtemelen başka bir fondoten kullanmak istemeyeceksiniz, ve cildinizin nemli, duru ve doğal yani kendi cildinizin daha iyi verisyonuna bayılacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X