22 Kasım 2019

En sevdiğim göz altı kapatıcılardan biri olmasının yanında aynı zamanda fondoten kullanmadıgım zamanlarda bile kullandığım bir hata kapatıcı bu concelaer.
Çok seviyorum çünkü, radiant etkisi kapatıcılığının yanısıra göz altlarındaki yorgun görünümüde alıyor, nemli daha aydınlık bir göz altı sağlıyor.
İnce ve rahat yayılan yapısıyla kullanımını da çok seviyorum. Sadece göz altlarında değil, lokal kapatmalarda , hatta bazen cilde boyut vermek için highlighter yerine aydınlatıcı olarak yüzün çeşitli bölgelerine de kullanıyorum.
Conceler fırçası olarak daha çok far dağıtma fırçası gibi bir fırça kullanarak daha ince ve eşit yayılmış bir görünüm elde ediyorum. ama daha kapatıcı etki için daha lokal ve yoğun uygulama hatta sünger de kullanılabilir tabiki.
göz altları çok koyu ise ten renginden bir ton daha koyu bir renk concelaer uygulayıp daha sonra daha aydınlık bir renkle ince bir kat uygulamadan daha iyi sonuç alıyorum.
Fondoten kullanmadan sadece bu ürünle lokal kapatmalar yaparak doğal ve kendinin daha iyi versiyonu bir cilt yaratmak mümkün.
İşte bu sebeplerden Nars Radiant Creamy Concelaer da VAZGEÇEMEDİKLERİMDEN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X