22 Kasım 2019

Sadece adından dolayı değil, gerçekten herkeste ortaya çıkan doğal kızarma efektinden dolayı ; sadece benim değil kullanan herkesin VAZGEÇİLMEZİ bir allık rengidir Nars Orgasm Blush.
Altın ışıltıları ile birlikte hem şeftali hem de pembeye dönen rengi; neredeyse tüm ciltlerde etkilidir. her tende farklı ama neredeyse her tende güzel duran bu renk sanki gün batımının tatlı ışığını yüze yansıtıyor. Koyu tenlerde highlighter gibi de kullandıgım yegane bir renk !
En sevdiğim kullanım şekli ise; Laguna Bronzing Powder ile şekillendirdiğim yüze, yanakları tatlı bir ışıkla yıkarmış gibi Orgasm Blush hafifçe geçmektir. Bunun için yumuşak, geniş ama ucu doğru incelen bir fırça tercih ediyorum ki daha kontrollü bir uygulama olsun.
Bazen uyguladığım rujlarında üstüne; dudakların orta kısmına Orgasm Blush dokundurarak dudaklara metalik bir ışık ve dolgunluk veriyorum.
Genelde yağlı ve gözenekli cilde sahip olanlar ışıltılı allık kullanmaktan çekinir, işte böyle ciltlerde bile bu allığı yüzün ön kısmına yani gözeneklere getirmeden yanaklara aynı sıcak ışığı vermek için rahatlıkla kullanıyorum.
Kendi tatlı ve göz alıcı versiyonunuz için kesinlikle kullanabileceğiniz ve muhtemelen vazgeçemeyeceğiniz bir allık Orgasm Blush.
Işığınızı #hamiyetöneriyor #hamiyetdediki #hamiyetgibi hastagleriyle benimle de paylaşmayı unutmayın .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X